Легалізація нерухомості в Києві та області

ЗВІТ ТА ВИСНОВОК ПРО ДОСТУПНІСТЬ ЛІКАРЕНЬ ТА МЕДИЧНИХ ЦЕНТРІВ У 2023 році


ЗВІТ ТА ВИСНОВОК ПРО ДОСТУПНІСТЬ ЛІКАРЕНЬ ТА МЕДИЧНИХ ЦЕНТРІВ У 2023 році

Терещук Юлія Олександрівна
Терещук Юлія Олександрівна
+380509811395
nadezhn.partner@gmail.com

За останні роки, а особливо з нинішньою ситуацією воєнного стану, наш уряд затвердив жорсткі вимоги щодо доступності будівель для маломобільних груп населення, необхідність адаптації всіх установ до цих вимог. Насамперед це стосується медичних центрів, лікарень та клінік, куди люди з обмеженими можливостями повинні мати доступ, щоб отримувати якісну медичну допомогу. Ці приміщення відвідують МГН найчастіше, тому мають бути інклюзивними, перевірятися відповідними експертами. ДЕРЖАВНІ БУДІВЕЛЬНІ НОРМИ містять низку вимог для забезпечення доступності всім громадянам без винятку, у тому числі з проблемами зору, слуху, пересування та інших фізичних недуг.

Інклюзивність будівель та споруд – першочергове завдання та актуальний виклик для сучасного суспільства. Забезпечити доступність об’єктів для осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення прагнуть практично всі компанії та організації, що надають послуги населенню, це їхня турбота та візитна картка на правильність ведення робочої діяльності.

                       ЗВІТ ТА ВИСНОВОК ПРО ДОСТУПНІСТЬ ЛІКАРЕНЬ ТА МЕДИЧНИХ ЦЕНТРІВ У 2023 році    ЗВІТ ТА ВИСНОВОК ПРО ДОСТУПНІСТЬ ЛІКАРЕНЬ ТА МЕДИЧНИХ ЦЕНТРІВ У 2023 році

Наша компанія ТОВ «НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР» пропонує своїм клієнтам кваліфіковану допомогу в перевірці об’єктів нерухомості та можливість отримати звіт про доступність будівель для МГН швидко та недорого.

Сьогодні, у 2023 році, питання безперешкодного пересування осіб з інвалідністю або малорухливих груп людей по медичним установам будь-яких типів стоїть особливо гостро. Кожна лікарня чи медичний центр, як державний, так і приватний, зобов’язан забезпечувати зручність пересування та отримання послуг для інвалідів та малорухливих громадян. Висновки експерта щодо доступності приміщень лікарні для осіб з інвалідністю є основними перед написанням звіту. А засвідчити повну інклюзивність може звіт про доступність медичних установ для маломобільних груп населення, виданий експертним фахівцем, внесеним до держ. реєстру електронної системи у сфері будівництва.

ЗВІТ ТА ВИСНОВОК ПРО ДОСТУПНІСТЬ ЗВІТ ТА ВИСНОВОК ПРО ДОСТУПНІСТЬ вхідна група ЗВІТ ТА ВИСНОВОК ПРО ДОСТУПНІСТЬ

ДБН, на які спираються фахівці – це ДБН В.2.2-40:2018 «Інклюзивність будівель та споруд. Основні положення». Інклюзія – забезпечення умов комфортної соціалізації людей з інвалідністю чи маломобільних громадян. Отриманий звіт про доступність медичного центру для інвалідів гарантує громадянам доступ «до» та «всередині» будівлі для отримання необхідної медичної допомоги.

Навіщо потрібен звіт про доступність?

Згідно з Конституцією, кожен громадянин нашої країни має право на медичне обслуговування і вільне переміщення. На жаль, часто права людей з обмеженими фізичними можливостями не враховуються через небажання власників виділити достатньо коштів для забезпечення доступу в приміщення або просто через незнання правил та нормативів. Доступ до приміщення діагностичного центру особам з обмеженими можливостями повинен бути забезпечений в наші дні обов’язково, а до порушників застосовуються найсуворіші заходи. Ігноруючи норми, власник медичної установи може отримати заборону на діяльність і навіть втратити ліцензію, та не забуваємо про штрафи.

Як виглядає звіт про доступність приміщень?

тактильна плитка табличка зі шрифтом Брайля тактильна плитка табличка зі шрифтом Брайля

Правильно оформлений експертний звіт про доступність об’єкта медцентру для маломобільних груп повинен відображати цілий ряд обов’язкових умов. В першу чергу, в документі описується вхідна група в будівлю і елементи, що допомагають маломобільним громадянам потрапити всередину. Описуються такі конструктиви і деталі:

Серед основних переваг звернення за допомогою до ТОВ КОМПАНІЯ «НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР» є:

  • високий рівень професіоналізму експертів;
  • значний досвід робіт з обстеження будівель та споруд на предмет відповідності ДБН В.2.2-40:2018;
  • оперативність виконання робіт;
  • лояльна цінова політика.

Як отримати звіт про доступність приміщення для лікарні та медичного центру для осіб з обмеженими можливостями?

Відповідний висновок оформлюється на підставі попереднього виїзду на об’єкт та обстеження будівлі чи приміщення. Експерти нашої компанії виконують усі необхідні дії у декілька дій:

  • обстежать приміщення з фотофіксацією ключових моментів;
  • ізучать технічну документацію, зокрема техпаспорт на нерухомість, схеми та планування приміщень лікарень та медичних центрів;
  • проведуть необхідні вимірювання з урахуванням проходу інвалідних візків різного типу;
  • зафіксують перешкоди на шляху та варіанти їх проходження;
  • сформують висновки щодо доступності.

Оформлення звіту сертифікованим експертом здійснюється в суворій відповідності до нормативів ДБН В.2.2-40:2018 для подальшого ведення медичної практики лікарні та медичного центру у правовому полі, без ризику штрафних чи позовних санкцій від представників контролюючих організацій. Компанією будуть перевірені всі деталі, виміряні отвори та виконані інші необхідні розміри. Точні виміри регламентуються нормативно-правовими актами, відповідно до яких працює Наша Компанія. Тільки після детального аналізу характеристики приміщення може бути виданий звіт про доступність будівлі будь-якої організації, що звернулася до нас. А зараз ми ведемо огляд для лікарень та медичних центрів

Якщо ви потребуєте висновок або звіт про доступність для інвалідів лікарні або медичного центру, вам достатньо звернутися до НАШОЇ КОМПАНІЇ. Ми проконсультуємо вас у найкоротші терміни і допоможемо отримати важливий для Вас висновок та інші необхідні документи.