Легалізація нерухомості в Києві та області

Звіт експерта з доступності приміщення для інвалідів та маломобільних груп населення


Звіт експерта з доступності приміщення для інвалідів та маломобільних груп населення

Євгеній (067)-960-01-01
               (095)-142-54-34

Складається звіт експерта про наявність приміщення для маломобільних груп населення після проведення обстеження споруди. Виконуючи цей процес, експерт повинен визначити фактичні параметри об’єкта і порівняти їх з нормативами та стандартами законодавства про вільний доступ населення, а також маломобільних груп.

Цей звіт потрібно від сертифікованого експерта. У штаті нашої фірми є працівники, у яких є сертифікат експерта з обстеження будівель і споруд для доступності приміщень, крім того, вони мають досвід роботи.

Хто з підприємств зобов’язаний мати акт технічного обстеження для ліцензування діяльності:

Доступність лікарень аптек школи для інвалідів

  • Фінансові компанії, наприклад, обмінники, кредитні спілки, страхові агенти, повинні отримувати звіт експерта про наявність приміщень для інвалідів. Це їм наказано Кабміном України в умовах ліцензування фінансової діяльності. Таким чином, доведеться зробити обстеження об’єкта, отримати висновок експерта та надати разом з документацією на отримання ліцензії. При ненаданні такого звіту можуть відмовити у видачі ліцензії або анулювати її.
  • Є група підприємств, яким наказано створювати умови доступності для маломобільних груп. До таких належать заклади медичної сфери, освіти та аптеки. Щоб мати ліцензію на їх діяльність, звіт не потрібен, проте необхідно підтвердити, що об’єкт відповідає вимогам доступності. Таким підтвердженням і є звіт сертифікованого фахівця.
  • Документ можна отримати компаніям, які хочуть переконатися в тому, що їх будови відповідають нормативам безбар’єрності та доступності.

У разі відсутності звіту експерта для органів ліцензування ліцензія може бути відкликана, що призведе до призупинення діяльності. У нас в компанії ви можете замовити обстеження і експертний висновок, в якому буде відображено даний стан елементів безбар’єрності об’єкта і відповідність вимогам законодавства. Замовлення послуг здійснюється по телефону або через сайт.

Що таке звіт фахівця про результати проведення технічного обстеження приміщень?Висновок звіт технічного обстеження приміщення на доступність для інвалідів

У висновку описано стан вхідної групи, прописаний маршрут пересування людей, зроблено висновок про достатність ширини дверних прорізів, наявність пандусів, обладнання сходів, освітленості об’єкта і так далі. За новими нормативами вхідна група з пристроєм пандуса повинна бути обов’язково незалежно від призначення об’єкта. У висновку дотримується структура і грамотно прописується інформація.

Кваліфікований експерт здійснює оформлення експертного звіту про доступ приміщення для людей з обмеженими можливостями. Процес здійснюється в такій послідовності дій:

  • проводиться огляд і робляться фото будови;
  • виконуються всі виміри і описується наявність або відсутність перешкод для пересування;
  • складаються висновки в письмовому вигляді;
  • готовий висновок клієнт отримує на руки.

Отримання звіту про наявність умови для доступу інвалідів в приміщення в нашій компанії — правильне рішення, оскільки в нашому штаті працюють тільки професіонали. Документи будуть виготовлені в найкоротші терміни. Ми готові обстежити як цілу будівлю, так і окреме приміщення, може бути це тільки вхідна група з пристроєм пандуса.

Отримати від експерта звіт про обстеження приміщень важливо у професіоналів!

Кваліфікаційний сертификат експерта з техобстеження будівельУ нас замовити експертний звіт про проведення технічного обстеження будівель і споруд можна незалежно від форми власності та призначення об’єкта нерухомості. Весь процес відповідає законодавчо прописаним вимогам. Ми користуємося тільки відкаліброваними приладами, які мають технічну документацію і сертифікати якості.

Цілий ряд санкцій, аж до відкликання ліцензії, спричинить відсутність звіту від фахівця про доступність приміщень. Замовляти у нас звіт про умови доступу для інвалідів можна не тільки для комерційних організацій, але і для закладів медицини, освіти чи культури.

Ви хочете знати, скільки коштує звіт про доступність об’єкта для маломобільних груп населення? Зателефонуйте нам або напишіть, і ми розрахуємо все індивідуально. Залежить вартість від термінів виконання роботи та обсягів. Важливу роль в ціні відіграє місце розташування нерухомості. Замовити звіт у сертифікованого фахівця нашої фірми ви можете на сайті або відвідавши офіс.