Легалізація нерухомості в Києві та області

Звіт по пандусах для фінансових установ та ломбардів


Звіт по пандусах для фінансових установ та ломбардів

Терещук Юлія Олександрівна
Терещук Юлія Олександрівна
+380509811395
nadezhn.partner@gmail.com

Отримання банківських та фінансових послуг має бути доступним для всіх громадян України. Тому у 2018 році Національний банк опублікував постанову №149, у якій описав основні умови отримання ліцензій банківськими установами. У 28 главі обумовлено інклюзивність об’єктів банківської сфери, тобто доступність їх для всіх, у тому числі для маломобільних груп населення. Висновок про доступність фінансових установ – важливий документ, необхідний для відкриття будь-якого банку чи ломбарду. Варто зазначити, що цей документ відноситься не лише до вітчизняних організацій, а й до філій зарубіжних банків та фінансових компаній.

Звіт по пандусах для фінансових установ та ломбардів

Що включає звіт по пандусах

Висновки експерта по пандусу фінустанови – важлива частина пакета документів, що входить до звіту про доступність. Дане технічне обстеження має проводитись для ліцензування господарської діяльності відповідно до постанови від 7.12. 2016 року № 913 п. 28, яка ухвалена Кабінетом Міністрів України. Виняток становлять лише фірми, котрі займаються оборотом цінних паперів, оскільки їх діяльність не пов’язана з постійним відвідуванням офісу клієнтами. Висновок для маломобільних груп населення – обов’язковий етап підготовки до будь-якої фінансової організації. Відсутність цього документа може не лише спричинити штрафні санкції, а й призвести до повної заборони на фінансову діяльність до усунення проблеми. Звіт по пандусах фінансових установ, якщо всі умови дотримані, отримати нескладно.

Висновок про доступність фінансових установ має право складати виключно кваліфікований спеціаліст, який має відповідний сертифікат державного зразка. Звіт по пандусах ломбардів та банків складається лише за умови повної відповідності конструкції вимогам ДБН. До умов, які мають бути обов’язково дотримані, належать такі пункти:

  1. Вхідні групи установи повинні повністю виключити травматизм як для звичайних відвідувачів, так і для громадян, які входять до маломобільної групи. Висновок про доступність фінансових установ має підтверджувати, що пандус відповідає ДБН В.2.2-40:2018п.6.1.
  2. Ухил зовнішніх пандусів повинен бути не більше 8%, ширина пандуса повинна бути в просвіті з одностороннім рухом– 1,2 м, з двостороннім– 1,8 м, відповідно до п.5.3.1 ДБН В.2.2-40:2018. Висновок по пандусам ломбарду включає фотофіксацію із зазначенням розмірів пандусів або сертифіката на підйомники.
  3. Сходи та пандуси повинні мати з двох сторін поручні на висоті 0,7м та 0,9м, а в дошкільних закладах додатково на висоті 0,5 м відповідно до п. 5.2.3 ДБН В.2.2-40:2018.Звіт по пандусах для фінансових установ та ломбардів
  4. Вхідний майданчик та майданчик після кожного підйому пандуса має бути глибиною не менше 1,5м відповідно до п.5.3.1. ДБН В.2.2-40:2018. Звіт про доступність фінансових установ для інвалідів обов’язково має відображати відповідність цим вимогам — ширині руху та майданчиків для розворотів.
  5. Обов’язковою умовою є також створення ефективного захисту зовнішнього пандусу від атмосферних явищ. Передбачаються навіси та козирки, відповідно до ДБН В.2.2-40:2018 п.5.1.11. У звіті по пандусам фінустанов має бути прописана відповідність цього пункту.
  6. Для незрячих і людей з вадами зору передбачається спеціальне тактильне маркування на початку і в кінці: пандуса, сходів, та перед і після дверних прорізів. Використовуються інформаційні піктограми доступності та написи шрифтом Брайля відповідно до п.8.3.4 та п.8.3.5ДБН В.2.2-40:2018. Звіт про доступність фінансових установ для інвалідів без пунктів відповідності цим нормативам буде неповним

Звіт по пандусах для фінансових установ та ломбардів

Під час установки пандуса, потрібно пам’ятати про те, що в зимову пору року та за дощової погоди має бути забезпечене достатнє зчеплення з підошвами та колесами інвалідних візків, щоб уникнути травмування. З метою запобіжного заходу встановлюють антиковзуючі накладки. Звіт про доступність ломбардів для інвалідів неодмінно має відображати виконання цієї вимоги.

Доступність для МГН в фінансові установи та ломбарди має бути як зовні, так і всередині приміщень. Розміри дверних отворів, висота порогів, розміри тамбурів та ширина проходу у приміщенні з обладнанням та меблями повинні відповідати нормам ДБН В.2.2-40:2018.Звіт по пандусах для фінансових установ та ломбардівЯк отримати звіт про пандуси                                                                                                                                                                                                                                        

      Звіт про доступність фінустанови для маломобільних груп населення може скласти для вашої організації ТОВ «КОМПАНІЯ «НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР». Ми пропонуємо послуги кваліфікованих спеціалістів з державною сертифікацією, які швидко та з дотриманням усіх норм та правил складуть цей важливий документ. Звіт про доступність ломбарду для маломобільних груп населення буде складено оперативно та відобразить усі необхідні заходи, передбачені чинним законодавством.                                                      ТОВ «КОМПАНІЯ «НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР» працюючи у цій сфері допомогла багатьом організаціям у складанні документів та проведенні подібних експертиз. Надані висновки експерта про доступність приміщень для осіб з інвалідністю підтверджуються та схвалюються державними службами, що відповідають за перевірку готовності фінансових установ, та завжди проходять перевірку без зауважень.                                                                                                                                                                                                                     Якщо ви бажаєте, щоб узгодження документів перед відкриттям вашого банку, кредитної компанії або ломбарду пройшло без пригод, звертайтесь до наших професіоналів. Звіт для маломобільних груп населення, складений спеціалістом – доступна послуга, яка потребує мінімальних витрат. При цьому вона може позбавити багатьох проблем і зберегти гроші і нерви, якщо виконати відповідно до норм ДБН. Якщо бажаєте більше дізнатися про діяльність нашої компанії та послуги, що надаються нами, зв’яжіться з менеджерами ТОВ «КОМПАНІЯ «НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР» і вони вони дадуть відповідь на будь-які питання, що вас цікавлять.