Легалізація нерухомості в Києві та області

Отримати дозвіл на початок будівельних робіт


Дозвіл на початок будівельних робіт СС2, СС3

У законодавстві України відбулися деякі зміни, які вплинули і на забудовників в тому числі. З початку літа цього року відміняється розподіл будівель за категоріями (від I до V). Наразі діє оновлена класифікація: споруди тепер відрізняються по класу наслідків.

Для того, щоб побудувати будинок із середніми або значними наслідками – СС2 і СС3 відповідно – потрібні будуть відповідні документи. Від Вас буде потрібен дозвіл на початок будівельних робіт (його можна отримати в центральних органах архітектурно-будівельного контролю).

Новий закон фактично скасував декларації на початок виконання будівельних робіт. Але, якщо Ви зареєстрували відповідну декларацію до вступу Закону в силу, то Вам не потрібно буде заново отримувати дозвіл.

Для отримання ж нового дозволу потрібна підготовка пакету документів. Схожі документи були потрібні і для отримання декларації.

Щоб не втрапити в халепу з новими нормами, радимо звернутися до фахівців LegalDok. Вони постійно моніторять оновлення законодавства і діють в його рамках. Наші співробітники допоможуть без проблем отримати дозвіл на будівництво будівель СС2, СС3.
 

Дзвоніть нам прямо зараз, консультація за телефоном БЕЗКОШТОВНА!
+38(050)981-13-95
+38(097)191-88-08