Легалізація нерухомості в Києві та області

Введення в експлуатацію об’єктів нерухомості


Як ввести в експлуатацію об’єкти нерухомості?

Закінчення будівництва – найочікуваніший момент кожного забудовника. Але всі, хто має справу з будівництвом будівель прекрасно знають, що це ще не кінець. Попереду нелегка процедура введення в експлуатацію збудованого об’єкту. Такий крок дозволяє остаточно узаконити його. Цей процес вимагає уважності і точності в підбиранні всіх необхідних документів, кількість яких шокує.
 

Як же ввести в експлуатацію новобудову?

Процедура ділиться на кілька етапів, основні з яких:

• будівельний паспорт, який Ви повинні були оформити до початку зведення нового об’єкту нерухомого майна. Нагадаємо, що він у вас повинен бути оформлений, якщо будинок житлового призначення не вище двох поверхів і його площа не перевищує 300 кв.м.
• зафіксоване повідомлення про початок будівельних робіт по будівництву в Державній архітектурно-будівельній інспекції;
• оформити роботу з технічної інвентаризації;
• в ДАБІ оформити і зареєструвати введення житлової або нежитлової новобудови в експлуатацію. На місці оформлюється документ відповідного зразка – декларація про введення в експлуатацію. Вона підтвердить готовність і призначення вашої споруди. Процедура займатиме в середньому до 10 днів;
• отримання адресного номеру на споруду. У документах на введення в експлуатацію повинні бути вказані адреси споруд капбудівництва і будинку;
• потрібно заплатити символічний внесок на розвиток інфраструктури для будівель великих габаритів. Це стосується будинків і споруд, що мають площу понад 300 кв.м;
• оформлення права власності. Цей документ варто отримати в Державній реєстраційній службі або у нотаріуса.

І лише при наявності пакета всіх правильно оформлених документів Ви, нарешті, зможете Ваш об’єкт нерухомого майна ввести в експлуатацію на законних підставах. Відповідний акт про введення в експлуатацію готується в одному примірнику, подається до Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ) та на руки Заявника не видається.
 

Як не допустити відмови у введенні в експлуатацію об’єкта нерухомості?

Введення в експлуатацію – найважливіший і відповідальний момент будівництва, але якщо Ви халатно поставитеся до попередніх етапів оформлення довідок та потрібних документів, у Вас виникнуть проблеми в процесі узаконення Вашого результату будівництва. Щоб уникнути негативних наслідків, перед початком будівництва варто ретельно підготувати всі документи для паспорту на будівництво і уважно вивчити всі законодавчі вимоги і норми. Якщо на цьому етапі Ви допустите помилку, – в кінцевому підсумку це зумовить проблеми при старті експлуатації новобудови. Перевіряйте виконання будівництва за планом, паспортом і нормативами будівельних робіт; перевіряйте кожен метр споруди, підключення до інженерних мереж і т.д.
 

Як ввести в експлуатацію будівлю під підприємство?

Якщо Ваш об’єкт нерухомості не призначений для житла, варто звернути увагу на кілька важливих моментів при введенні споруди в експлуатацію. В першу чергу, необхідно зібрати основні документи, які підтвердять існування підприємства: статут, проектна документація, дозволи, правовстановлюючі документи. Ці папери додаються до основного переліку документів і довідок. Етапи процедури введення в експлуатацію житлового на нежитлового фонду майже не відрізняються, але вимагають юридичної вправності і знань. Ви повинні знати, що завершальний момент в цій процедурі для підприємства – це наказ про введення в експлуатацію основного засобу.
 

Компанії допоможуть

Якщо при оформленні будь-яких документів виникає проблема і Ви втрачаєте гроші і час, на допомогу прийдуть компанії, які надають відповідні послуги. Фахівці LegalDok швидко і правильно введуть в експлуатацію Ваш об’єкт. При цьому Ви будете впевнені в правильності всіх етапів процедури, тому що здійснюють їх знавці своєї справи. Можливо, такі послуги будуть не зовсім по кишені, але це залежить від того, що вводиться в експлуатацію і від витраченого часу на роботу. Ціни на наші послуги завжди можна уточнити по телефону.
І не забувайте, незаконну споруду за рішенням суду можуть знести, а Вам випишуть штраф.
 

Дзвоніть нам прямо зараз, консультація за телефоном БЕЗКОШТОВНА!
+38(050)981-13-95
+38(097)191-88-08