Легалізація нерухомості в Києві та області

Приєднати терасу до квартири


Приєднати терасу до квартири

Мрієте про відкриту або засклену терасу, наприклад, на даху? Як житель багатоквартирного будинку, Ви маєте повне право на вчинення такої дії. Але від бажаного відокремлює паперова тяганина. Адже не можна просто взяти і вирішити, що тільки Ви маєте право на, так званий, техповерх. Приєднання тераси до квартири передбачає її законне оформлення.

Вірите в свої сили, і не з чуток знайомі з тонкощами оформлення приміщень в особисту власність? Тоді можете впоратися і самостійно. Але звернення до нас в LegalDok полегшить Вам життя, до того ж заощадить нерви, гроші і багато часу.

Початковий етап завжди означає збір паперів – це правовстановлююча та технічна документація на квартиру. Далі йде етап узгодження: потрібен дозвіл балансоутримувача будинку, а також Ваших сусідів по будинку. Потім слід потурбуватися про складання ескізного проекту, для чого краще залучити фахівців. Також буде потрібна позитивна відповідь від ДАБІ про легалізацію частини даху.

На всіх етапах: від збору документів до отримання дозволу на користування техповерхом Вас будуть супроводжувати наші співробітники. У LegalDok піклуються про своїх клієнтів і про їх бажання.
 

Дзвоніть нам прямо зараз, консультація за телефоном БЕЗКОШТОВНА!
+38(050)981-13-95
+38(097)191-88-08