Легалізація нерухомості в Києві та області

Легалізація НЕРУХОМОСТІ
Приєднання / розділення / переведення в інший фонд, отримання дозвільної документації
Кращі фахівці, вирішуємо будь-які питання

Олександр Якович


Експерт будівельний

Іван
Ігорович


Інженер з інвентаризації

Олена
Вікторівна


Фахівець з технічного контролю

Олександр
Іванович


Інженер з інвентаризації

Неля
Костянтинівна


Інженер з інвентаризації

Про нас

Знадобилося об’єднати дві квартири в одну, прилаштовуєте третій поверх до будівлі, необхідно узаконити окремий вхід, не знаєте, що потрібно для будівельної ліцензії, займаєтеся реконструкцією квартири? У кожній із можливих ситуацій – прийдемо на допомогу!

Звичайно, Ви в праві вибрати інший варіант: самостійно дізнаватися тонкощі юридичного оформлення дій, консультуватися з приводу норм законодавства. Можна відправитися в десятки різних інстанцій для збору необхідного пакету документації. Але є й інший шлях (більш комфортний і надійний) – довіритися фахівцям «КОМПАНІІ «НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР».

Ми працюємо у всіх напрямках легалізації нерухомості, і надаємо Вашим документам юридичну силу. При приєднанні/поділі/переведенні в інший фонд/отриманні дозвільних паперів, Ви сміливо можете скористатися нашими вміннями і знаннями.

У нашій команді тільки професіонали своєї справи. Кожен із співробітників LegalDok вже встиг зарекомендувати себе як відповідальний, уважний до деталей, надійний працівник. Нам Ви можете довірити будь-яке завдання з переліку послуг, що надаються. Будьте впевнені – свою роботу ми знаємо і виконуємо точно в обумовлені терміни.

Архітектура

Будпаспорт
Необхідний при:
- будівництві індивідуального будинку (житлового, садового, садибного, дачного) з площею не більше 300 м2 і не вище двох поверхів
- будівництві господарських будівель, гаражів, споруд
- облаштуванні земельної ділянки
Містобудівні умови і обмеження (МБУ)
Потрібні для:
- забудови земельної ділянки;
- реконструкції, реставрації або капітального ремонту об’єктів будівництва із змінами зовнішніх геометричних розмірів фундаментів
Окремий вхід
Займаєтесь переведенням житлового фонду в нежитловий? Плануєте реконструкцію вхідної групи? Необхідно подбати про легалізацію зовнішніх архітектурних змін.

Отримання будь-яких дозвільних документів (ДАБІ)

Отримання різноманітних дозвільних документів (ДАБІ): Команда фахівців LegalDok надасть допомогу в оформленні та отриманні дозвільної документації на будівництво і реконструкцію, проконсультує в заповненні Декларацій/Повідомлень та ін. документів, візьме на себе процедуру легалізації об’єктів нерухомості «під ключ».

Результати нашої роботи

На сьогоднішній день фахівці «КОМПАНІЇ «НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР» провели успішне юридичний супровід реконструкції понад 100 об'єктів нерухомості в м.Києві та області.

В арсеналі «КОМПАНІЇ« НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР»:
- вирішення спірних питань з незаконним розміщенням тераси на технічному поверсі без узгодження з балансоутримувачем будинку;
- виконання розділу пентхауса (багатокімнатна квартира на верхньому поверсі) з розробкою проектної документації, правильним розміщенням житлових і нежитлових кімнат, облаштуванням окремого входу згідно з чинними законодавчими нормами.

Кілька прикладів з досвіду роботи компанії з нестандартними завданнями Замовників:

1. За бажанням Замовника, який хотів зробити ремонт двосхилим даху, попередньо погодивши питання з ЖЕКом, ми надали допомогу в узаконення приміщення за габаритами, розташоване над його квартирою з облаштуванням отвору для сходів.

2. Після узгодження проекту на ділянці неправильної форми, Департамент архітектури та містобудування довгий час відмовляв нашому Клієнту в посадці будівлі на ділянку. Зусиллями фахівців команди «КОМПАНІЯ« НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР »були проведені розрахунки допустимих відстаней з урахуванням всіх вимог і зауважень Департаменту, і як результат нашої роботи - Клієнт отримав готовий Будівельний паспорт.

3. Ще один примітний випадок роботи з Департаментом. Замовник багаторазово самостійно звертався безпосередньо до Департаменту архітектури і містобудування за отриманням МБУ (містобудівних умов і обмежень) щоразу отримуючи відмови з тих чи інших неточностей в пакеті наданих документів і довідок. В результаті втративши в цілому пів року часу на бюрократичні процедури і листування. Остаточно розчарувавшись у власних силах, Замовник звернувся до нас. Юристи нашої компанії обробили всі зауваження, виправили помилки, доповнили пакет документів і протягом 30 робочих днів отримали МБУ на окремий вхід.

0
Кейсів за весь час
0
Задоволених клієнтів
0%
Вирішуємо питання

Висловлюю подяку команді «КОМПАНІЇ «НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР» і особисто Євгену Олександровичу за надану допомогу при оформленні дозвільної документації на будівництво. Роботу провели оперативно і якісно. Тепер я спокійний, адже маю на руках повний пакет документів від професіоналів своєї справи.

Миколай Іванович

с. Софіївська Борщагівка

Особливо хочу відзначити роботу фахівця з дозвільної документації «КОМПАНІЇ «НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР». Надана Олександром Олександровичем допомога в оформленні та отриманні Містобудівних умов на облаштування окремого входу до мого офісу дозволило мені в найкоротший час привести документи в порядок і вести свій бізнес в рамках закону.

Сергій Станіславович

м. Київ

Сьогодні відвідала офіс «КОМПАНІЇ «НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР». Приємно здивована привітним прийомом колективу. Йшла за консультацією з питання реконструкції квартири, і як бонус отримала поради щодо подальшого проведення ремонтних робіт. Дякуємо за Ваш професіоналізм і людську участь!

Наталія Георгіївна

м. Київ

Дякую за вашу роботу! Якщо хочеш швидко і якісно вирішити питання з дозвільними документами при мінімально витрачений час - тільки до Вас: від телефонної консультації до зустрічі у зручний для Клієнта час в офісі в центрі міста.

Петро Євгенович

м. Бориспіль

Індивідуальний підхід і оперативність - ось чим мені запам'яталася робота з командою «КОМПАНІЇ «НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР».

Максим Миколайович

м. Київ

Величезне спасибі Олесі Василівні за приділений час і професіоналізм. Її грамотна і ємна консультація допомогла в заповненні Повідомлення про початок будівельних робіт. Співробітники компанії так само значно заощадили мій час, надавши допомогу в отриманні Стройпаспорта на мій будинок. Наступні етапи оформлення дозвільної документації по реконструкції будинку довірю тільки фахівцям «КОМПАНІЇ «НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР».

Юліана Миколаївна

м. Київ