Легалізація нерухомості в Києві та області

Виготовлення техпаспорта на будинок


Виготовлення техпаспорта на будинок

Консультант Сергій 050 204 45 60

Щоб провести нотаріальні дії з власністю, необхідно отримати техпаспорт на будинок. У ньому містяться відомості про об’єкт нерухомості, технічні параметри будови, комунікації, поверховості. Техпаспорт не є правовстановлюючим документом. Для його отримання потрібні певні документи, які подаються в компанію, що надає послуги БТІ.

Які документи необхідні для виготовлення техпаспорта

Для початку потрібно звернутися в компанію, яка займається послугами подібного роду. Власник або довірена особа пише заяву від свого імені. До поданого прохання додаються:

  • правовстановлюючі документи на нерухомість;
  • паспорт та ІПН громадянина-власника;
  • для юросіб додатково надається копія, що підтверджує реєстрацію юрособи, довіреність на отримання техпаспорта.

Коли потрібне оформлення технічного паспорта на житло

Оформляється подібний документ у таких випадках:

  • введення в експлуатацію новобудови;
  • після здійснення реконструкції або перепланування;
  • реєстрація права власності на нерухомість;
  • вступ у спадок;
  • розділ майна;
  • приватизація.

Виготовлення техпаспорта до дому виконується після проведення технічної інвентаризації. Отримані в ході обстеження дані заносяться до звіту. Якщо не настали перераховані вище випадки, то проводити інвентаризацію власник має право за своїм бажанням. Послуги БТІ можна замовити як в комунальне, так і в приватному бюро. Приватне БТІ має в штаті експертів, які володіють відповідними кваліфікаційними сертифікатами.

Якщо сталася втрата або крадіжка документа, то можна замовити виготовлення техпаспорта на будинок (дубліката). Виконає це для вас наша компанія в самі стислі терміни і за прийнятною вартістю.

Що в собі містить техпаспорт

План земельної ділянки, де вказано розташування будинку та інших будівель. Схема самої споруди із зазначенням всіх параметрів. Експлікація кімнат з призначенням. Також вказується експертна оцінка вартості. З техпаспорта можна дізнатися адресу об’єкта, хто його власник, кількість кімнат будови, товщину стін, які будматеріали використані при будівництві, з чого виконаний фундамент та покрівля.

Строку дії документ не має, однак якщо вносилися зміни в об’єкт, то необхідно отримати техпаспорт на будинок. В документ вносяться зміни, тобто дані повинні фактично збігатися з наявними за фактом.

Де замовляють виготовлення документів БТІ

Якщо вам потрібно БТІ в Києві, то ми готові надати послуги швидко і якісно. Наші експерти проводять техінвентаризацію відповідно до нормативних документів та чинного законодавства.

Оформити технічний паспорт на будинок в нашій компанії – це вигідно. Вартість розраховується індивідуально і залежить від обсягів і термінів виконання робіт. Ми можемо виготовити документи в термін від 1 дня до місяця. Завдяки великому досвіду наших фахівців і високої кваліфікації ми допоможемо вам вирішити будь-які складні ситуації. Роботу співробітники здійснюють з об’єктами будь-якого призначення і права власності.

Необов’язково приїжджати до нас в офіс, можна запросити експерта до себе на об’єкт, де він проведе інвентаризацію, зробить виміри і огляне будівництво. Дані, які він отримає, вносяться в документ. Важливо оформити технічний паспорт на будинок в професійній компанії, оскільки в такому разі роботи будуть виконані правильно і не доведеться робити його ще раз.

Співпраця оформляється підписанням договору, де вказується вартість і терміни виконання. Роботи приймаються на підставі акту виконаних робіт. Наші фахівці дотримуються легальних схем – це дає гарантію, що все буде зроблено правильно.