Легалізація нерухомості в Києві та області

Легалізація НЕРУХОМОСТІ
Приєднання / розділення / переведення в інший фонд, отримання дозвільної документації
Кращі фахівці, вирішуємо будь-які питання

Олександр Якович


Експерт будівельний

Іван
Ігорович


Інженер з інвентаризації

Про нас

Знадобилося об’єднати дві квартири в одну, прилаштовуєте третій поверх до будівлі, необхідно узаконити окремий вхід, не знаєте, що потрібно для будівельної ліцензії, займаєтеся реконструкцією квартири? У кожній із можливих ситуацій – прийдемо на допомогу!

Звичайно, Ви в праві вибрати інший варіант: самостійно дізнаватися тонкощі юридичного оформлення дій, консультуватися з приводу норм законодавства. Можна відправитися в десятки різних інстанцій для збору необхідного пакету документації. Але є й інший шлях (більш комфортний і надійний) – довіритися фахівцям компанії LegalDok.

Ми працюємо у всіх напрямках легалізації нерухомості, і надаємо Вашим документам юридичну силу. При приєднанні/поділі/переведенні в інший фонд/отриманні дозвільних паперів, Ви сміливо можете скористатися нашими вміннями і знаннями.

У нашій команді тільки професіонали своєї справи. Кожен із співробітників LegalDok вже встиг зарекомендувати себе як відповідальний, уважний до деталей, надійний працівник. Нам Ви можете довірити будь-яке завдання з переліку послуг, що надаються. Будьте впевнені – свою роботу ми знаємо і виконуємо точно в обумовлені терміни.

Архітектура

Будпаспорт
Необхідний при:
- будівництві індивідуального будинку (житлового, садового, садибного, дачного) з площею не більше 300 м2 і не вище двох поверхів
- будівництві господарських будівель, гаражів, споруд
- облаштуванні земельної ділянки
Містобудівні умови і обмеження (МБУ)
Потрібні для:
- забудови земельної ділянки;
- реконструкції, реставрації або капітального ремонту об’єктів будівництва із змінами зовнішніх геометричних розмірів фундаментів
Окремий вхід
Займаєтесь переведенням житлового фонду в нежитловий? Плануєте реконструкцію вхідної групи? Необхідно подбати про легалізацію зовнішніх архітектурних змін.

Отримання будь-яких дозвільних документів (ДАБІ)

Отримання різноманітних дозвільних документів (ДАБІ): Команда фахівців LegalDok надасть допомогу в оформленні та отриманні дозвільної документації на будівництво і реконструкцію, проконсультує в заповненні Декларацій/Повідомлень та ін. документів, візьме на себе процедуру легалізації об’єктів нерухомості «під ключ».

Результати нашої роботи

На сьогоднішній день фахівці LegalDok виконали успішний юридичний супровід реконструкції понад 120 об’єктів нерухомості в м. Києві та області. В арсеналі компанії LegalDok:
- вирішення спірних питань з незаконним розміщенням тераси на технічному поверсі без узгодження з мешканцями будинку;
- виконання розділу пентхауса (багатокімнатна квартира на верхньому поверсі) з розробкою проектної документації, правильним розміщенням житлових і нежитлових кімнат, облаштуванням окремого входу згідно з чинними законодавчими нормами.

Кілька прикладів з досвіду роботи компанії з нестандартними завданнями Замовників:

1. За бажанням Замовника, який хотів зробити ремонт двосхилого даху, попередньо погодивши питання із ЖЕУ, ми надали допомогу в узаконенні приміщення за габаритами, розташоване над його квартирою з облаштуванням прорізу для сходів.

2. Після узгодження проекту на ділянці неправильної форми, Департамент архітектури та містобудування довгий час відмовляв нашому Клієнту в посадці будівлі на ділянку. Зусиллями фахівців команди LegalDok були проведені розрахунки допустимих відстаней з урахуванням всіх вимог і зауважень Департаменту, і як результат нашої роботи – Клієнт отримав готовий Будівельний паспорт.

3. Ще один примітний випадок роботи з Департаментом. Замовник багаторазово самостійно звертався безпосередньо до Департаменту архітектури і містобудування за отриманням МБУ (містобудівних умов і обмежень) щоразу отримуючи відмови з причин наявності тих чи інших неточностей в пакеті наданих документів і довідок. В результаті в цілому пів року часу пна бюрократичні процедури і листування. Остаточно втративши надію на власні сили, Замовник звернувся до нас. Юристи нашої компанії обробили всі зауваження, виправили помилки, доповнили пакет документів і протягом 30 робочих днів отримали МБУ на окремий вхід.

0
Кейсів за весь час
0
Задоволених клієнтів
0%
Вирішуємо питання

Выражаю благодарность команде Legaldok и лично Евгению Александровичу за оказанную помощь при оформлении разрешительной документации на строительство. Работу провели оперативно и качественно. Теперь я спокоен, ведь имею на руках полный пакет документов от профессионалов своего дела.

Николай Иванович

с. Софиевская Борщаговка

Хочу особо отметить работу специалиста по разрешительной документации компании Legaldok. Оказанная Александром Александровичем помощь в оформлении и получении Градостроительных условий на обустройство отдельного входа к моему офису позволило мне в кратчайшее время привести документы в порядок и вести свой бизнес в рамках закона.

Сергей Станиславович

г. Киев

Сегодня посетила офис компании LegalDok. Приятно удивлена радушным приемом коллектива. Шла за консультацией по вопросу реконструкции квартиры, и как бонус получила советы по дальнейшему проведению ремонтных работ. Спасибо за Ваш профессионализм и человеческое участие!

Наталья Георгиевна

г. Киев

Евгений Александрович! Спасибо за Вашу работу! Если хочешь быстро и качественно решить вопрос с разрешительными документами при минимально затраченном времени – только к Вам: от телефонной консультации до встречи в удобное для Клиента время в офисе в центре города.

Петр Евгеньевич

г. Борисполь

Индивидуальный подход и оперативность – вот чем мне запомнилась работа с командой LegalDok.

Максим Николаевич

г. Киев

Огромное спасибо Алесе Васильевне за уделенное время и профессионализм. Ее грамотная и ёмкая консультация помогла в заполнении Уведомления о начале строительных работ. Сотрудники компании так же значительно сэкономили мое время, оказав помощь в получении Стройпаспорта на мой дом. Последующие этапы оформления разрешительной документации по реконструкции дома доверю только специалистам компании Legaldok.

Юлиана Николаевна

г. Киев