Легалізація нерухомості в Києві та області

Заповнення декларацій на введення в експлуатацію (понад 300м2)


Заповнення декларацій на введення в експлуатацію (будинок понад 300 м²)

Без процедури введення об’єкта в експлуатацію Ви не зможете користуватися вже, по суті, готовою будівлею. Тому, як можна швидше, слід зайнятися оформленням документації. А вже потім підключати комунікації до будівлі, жити в ній, дарувати, залишати у спадок, здавати в оренду – всі, що буде завгодно.

Якщо об’єкт за площею перевищує 300 м², то крім стандартного пакета документів необхідно також оплатити пайовий внесок. Гроші підуть в місцевий бюджет на розвиток інфраструктури.

Декларацію про введення в експлуатацію реєструють в ДАБІ, але перед цим – заповнюють. У «шапці» писати нічого не варто, а далі по пунктам розписуються всі дані, які вже вказані або в будівельному паспорті, або в проектній документації. Не слід забувати також про особисті дані. Але більшість людей, все ж довіряють заповнення паперів професіоналам.

Команда LegalDok не залишить Вас наодинці з проблемами. Наші співробітники допоможуть і з заповненням декларації на введення в експлуатацію, і з її реєстрацією в подальшому. Ми гарантуємо:

• своєчасні, чіткі та конструктивні консультації по всіляких питань;
• позитивний результат в обумовлений термін;
• Ви заощадите час, нерви і пристойну суму;
• постійний супровід на всіх етапах.
 

Звоните нам прямо сейчас, консультация по телефону БЕСПЛАТНАЯ!
+38 (095) 6591512
+38 (067) 1225428